TEL : 0 236 233 89 60 / FAX : 0 236 233 89 41

Hakkımızda

Sektörde 15 Yıllık deneyimi sürekli yenilikçi anlayışı ile birleştirene Çelkon Makine sizler için en hızlıyı , en kaliteliyi üretmek üzere çalışıyor . Fark yaratmak , bir adım önde olmak ve ülkesi adına değerli olmak için tüm takım arkadaşlarımız sürekli eğitimler almakta , teknoloji ve fuarlar sürekli takip edilmektedir.


Müşteri talepleri sürekli takip edilmekte ve yenilikçi anlayışımızı müşterilerimizin talepleri belirlemektedir. Çok hızlı ve pratik monte edilen aparatlarımız ile sektördeki haklı ve saygın yerimizi korumaktayız. Dış müdahaleler haricinde ürünlerimizin 2 yıl sorgusuz arkasındayız. Ürünlerimiz patentimiz ile koruma altındadır. Aparatlarımızın kilitlenme süresi 5 saniyedir. Gövde tamamen çelik ETİAL 160 Alüminyum malzemeden yapılan ürünlerimiz ülkemizin her yerinde kullanılmaktadır.


Ülkesinin enerjisinin en önemli değer olduğunu bilen saygın belediye ve kurumların çalıştığı ÇELKON ile çalışmak , tanışmak ve uzun soluklu dostluk başlatmak isterseniz size hizmet üretmek ve sonuç odaklı kaliteli işler üretmek bizim için zevk olacaktır.


ÇELKON MAKİNE / SU KESME APARATLARI